Web Tasarım

Web Tasarım Hiç Bu Kadar Eğlenceli Olmamıştı.

- İyi tasarımla büyük tasarım arasındaki fark zekadır.

 

Kurumsal web siteleri, işletmenizin kimliğini yansıtan istediğiniz kriterlere bağlı kalınarak ve güncel teknolojiler kullanılarak profesyonel olarak tasarlanmış internet siteleridir.

 

Günümüzde internet siteleri, site yöneticileri tarafından güncellenebilir ve kontrol edilebilir olarak tasarlanmaktadır. Bu tür sitelerin arka planında içerik yönetim sistemi (IYS) veya Content Management System (CMS) olarak adlandırılan yazılımlar bulunmaktadır. Bu yazılımlara halk arasından Yönetici Paneli denilmektedir. Bu yazılımlara ilk sahip olma maliyetli olsa da ilerleyen zamanlarda kullanım ve güncelleme kolaylığı, hız ve maaliyet avantajı sebebi ile tercih edilmektedir.

 

KARMAN, kendi bünyesindenki yazılım mühendisleri ile geliştirdiği DockSoft® yazılımı ile sizlere, kolay, sorunsuz ve esnek bir IYS yazılımı sunmaktadır. Kurumsal web tasarım için DockSoft®, sisteminizi kolayca güncelleme kolaylığı sunar.

 

KARMAN, profesyonel tasarım anlayışı ve farklı bakış açısı ile size en uygun projeyi sunmak için titizlikle çalışmalarını tamamlar. Web tasarım projelerinde bir çok marka KARMAN'a güvendi. Şimdi sıra sizde...